Donna ja Pontsu on kaks õde, kes saabusid meie perre 2018 aasta augustis. Ametlikult on nad sünnipäevakingitus Aulisele – kask pisikest mastifi moodi kutsikat… Tegelikult on nad ikkagi krantsid, üks vanem sarnanes mastifiga ja teine saksa lambakoeraga.

Kuna viimase koera lahkumisest oli meil piisavalt palju möödas, siis sai juba 2018 aasta kevadest saati tasakesi koeri vaadatud… Ja mõte oli ikka pidevalt, et kahekesi on koertel lõbusam. Ja nii siis saigi 2 välja valitud ning perre toodud. Pontsu sai oma nime pontsaka olemise tõttu ja teine sai nimeks Donna.

Väikesena oli Pontsu natuke arema loomuga ja korralikum, aga poole aastasena oli Pontsu täielik nahhaal ja huligaan – käis igal pool, kus pole lubatud (näiteks kinnisest koeraaiast suudab välja tulla, kui tahab) ja lõhkus piirdeaedasid (talle meeldib traati närida). Donna on selleks ajaks üks pisike pätt – ikka suudab miskit pihta panna kuskil, kus pole lubatud.

Aga kahekesi on neil lõbusam olla, seega on nad tublid!

Poole aastasena sarnaneb Pontsu veel mastifiga, Donna on aga “hundikoera moodi” krants – eks me näe, kas Donna kõrvad tõusevad päris kikki või mitte…

Pisikesena ajas isegi loomaarst neid mastiffidega segi…

Ringutame koos
Kuudi taga on hea jahe magada
Roosat kiusamas
Varbad on head närida
Piima peal kasvavad
Kaks kutsikat
Valvekoerad
Mänguhoos
Jooksuhoos
Nii armsad kutsikad
Kes lubas lillepeenrasse?
Ringutame koos